• Harmonogram nauki hybrydowej w klasach IV - VIII

•

17 maja 2021 - Poniedziałek

Do szkoły przychodzą uczniowie z klas IVa, V, VIa, VIIa,  pozostali uczniowie -  nauka zdalna.

18 maja 2021 – Wtorek

Do szkoły przychodzą uczniowie z klasIVb, V, VIb, VIIb, pozostali uczniowie - nauka zdalna.

19 maja 2021 - Środa

Do szkoły przychodzą uczniowie z klasIVa, V, VIa, VIIa,  pozostali uczniowie - nauka zdalna.

20 maja 2021 – Czwartek

Do szkoły przychodzą uczniowie z klasIVb, V, VIb, VIIb,  pozostali uczniowie - nauka zdalna.

21 maja 2021 - Piątek

Do szkoły przychodzą uczniowie z klasIVa, V, VIa, VIIa,  pozostali uczniowie -nauka zdalna.

24 maja 2021 - Poniedziałek

25 maja 2021 – Wtorek

26 maja 2021 – Środa

27 maja 2021 – Czwartek

28 maja 2021 Piątek

Do szkoły przychodzą uczniowie z klas IVb, VIb, VIIb, VIIIa, VIIIb, pozostali uczniowie - nauka zdalna.

• Zasady, kto i kiedy wraca do nauki stacjonarnej

•

• Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym (50 proc./50 proc.).
            • Od 17 do 21 maja wracają klasy z oddziału A czyli uczą się poniedziałek, środa, piątek, natomiast klasy z oddziału B uczą się wtorek, czwartek .
            • W następnym tygodniu /24 i 28 maja/ klasy z  oddziału B.
            •  25, 26, 27 maja dni wolne od zajęć - egzamin 8 klas
            • Od 31 maja br. wszyscy uczniowie uczą się już stacjonarnie w szkole.