• Odszedł nasz Kolega - Zbigniew Pająk

• Z przykrością informujemy, że w dniu wczorajszym odszedł nasz kolega, Zbigniew Pająk.

W naszej szkole pracował od 2007 r. do 2019 r. Zapamiętamy go jako świetnego nauczyciela, oddanego swojej pracy. Zawsze uśmiechnięty, radosny, zarażał nas swoim optymizmem.

Jego pasją był sport, a przede wszystkim piłka nożna. Pasję tę potrafił przekazać swoim wychowankom. Był ulubionym nauczycielem wielu pokoleń uczniów.

Zbyszku, będzie nam brakowało Twoich żartów, życzliwości i gotowości do pomocy w każdej sytuacji.
            Spoczywaj w pokoju.

• Jasełka

• Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku 🎄 W świąteczny i wyjątkowy klimat wprowadziły całą społeczność szkolną, 22 grudnia 2023 roku, wystawione przez uczniów klas 2 szkolne jasełka pod tytułem ✨Cicha noc, święta noc...✨

Mali artyści w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem, przedstawili opowieść o narodzinach Jezusa Chrystusa 👼 Obok aniołów, Józefa i Maryi, Dzieciątko w żłobie witali pastuszkowie i Trzej Królowie 🫅 Zgromadzona publiczność mogła przeżyć historię Maryi i Józefa, szukających schronienia.

Małym wykonawcom w przedstawieniu towarzyszył chór szkolny pod kierunkiem pani Beaty Korgi, a pieczę nad przebiegiem uroczystości sprawowały wychowawczynie klas 2: pani Alina Szewczuk i pani Monika Prokopowicz.

Na zakończenie Pani Dyrektor Katarzyna Skrzypek złożyła wszystkim zebranym najpiękniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku🎄

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości ☺️❤️