• Niezapomniane dwa dni – relacja z wycieczki na Słowację i do Energylandii!

            • Inicjatywa i chęć poznawania świata poniosły naszą młodzież w Tatry oraz do świata rozrywki! W dniach 21–22 maja uczniowie wzięli udział w dwudniowej wycieczce turystyczno-krajoznawczej, która dostarczyła wszystkim ogromu niezapomnianych wrażeń.

              Pierwszy dzień spędziliśmy na Słowacji, podziwiając majestat tatrzańskiej przyrody. Głównym punktem programu było zwiedzanie Jaskini Bielskiej – wyjątkowego, narodowego pomnika przyrody. Przemierzając blisko dwukilometrową, podziemną trasę, uczniowie mieli okazję podziwiać imponujące formy naciekowe oraz poznać sekrety tego miejsca, które jest m.in. domem dla kilku gatunków nietoperzy.

              Drugi dzień przyniósł całkowitą zmianę klimatu i gigantyczną dawkę adrenaliny. Odwiedziliśmy Energylandię – największy park rozrywki w Polsce. Od stref familijnych, przez wodne, aż po strefy ekstremalne – każdy znalazł coś dla siebie. Był to fantastyczny czas na integrację, budowanie relacji rówieśniczych i po prostu świetną zabawę po miesiącach intensywnej nauki.

              Zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzach i pełnymi torbami wspomnień, bezpiecznie wróciliśmy do domów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjazdu!

              Nowa galeria Wycieczka Słowacja i Energylandia została dodana do albumu fotograficznego

            • Dyżur wakacyjny

            • Informujemy, że nasze oddziały przedszkolne pełnią dyżur wakacyjny
              w miesiącu lipcu 2026.
              Wnioski o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny są do pobrania na stronie internetowej szkoły www.spjaroslawiec.edupage.org
              oraz w sekretariacie szkoły.

              Zapisy trwają do 29 maja 2026 r.

              Zapraszamy!