• Dzień Bezpiecznego Internetu

            • 8 lutego 2022 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. W ramach tego międzynarodowego święta uczniowie klasy V b uczestniczyli w zajęciach z wychowawcą na temat: "Internet - okno na świat czy zagrożenie?". Ponadto piątoklasiści przygotowali ciekawe plakaty dotyczące zasad bezpiecznego korzystania z sieci. Ósmoklasiści na lekcjach informatyki przygotowali plakaty z wykorzystaniem programu Canva. 

              Dzięki temu z pewnością staną się bardziej świadomymi użytkownikami Internetu.

            • Terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2022/2023

            • Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022, a także terminy składania dokumentów dla kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych, na semestr pierwszy klas I publicznych szkół policealnych, publicznych branżowych szkół II stopnia i publicznych szkół dla dorosłych na terenie województwa lubelskiego.

              Szczegóły tutaj.

            • Pasowanie na Czytelnika

            • Pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej, odbyło się dnia 9 lutego 2022. W tym dniu nastąpiło oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki. Głównym celem uroczystości było zachęcenie dzieci do korzystania z biblioteki szkolnej i rozwijania umiejętności czytania.

              Uczniowie klasy pierwszej zapoznali się z regulaminem biblioteki szkolnej i z jej księgozbiorem. Dzieci dowiedziały się,  jak należy dbać o książki i czego nie wolno robić czytając książkę. Na zakończenie uroczystości najmłodsi czytelnicy z naszej szkoły otrzymali książkę „Pierwsze abecadło” przekazanej przez Instytut Książki w ramach kampanii społecznej „Mała książka - wielki człowiek”.

            • „Zawodowego strzału w 10”

            • Informujemy, że Lubelski Kurator Oświaty w ramach „Zawodowego strzału w 10” podejmuje kolejne działanie służące wsparciu rodziców uczniów klas VIII w zakresie wyboru dalszego etapu kształcenia i procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych pt. „Wspierająca rola rodziców w wyborze drogi kształcenia”. Spotkanie on-line ze specjalistami w tej dziedzinie odbędzie się dnia 9 lutego 2022 r. (środa) o godz. 17.00. Link do spotkania zostanie rodzicom uczniów klas ósmych przekazany przez dziennik elektroniczny.

            • Zebrania z rodzicami 

            • Klasa I 

              03.02.2022r. godz.16.30 - Spotkanie online – MS Teams 

              Klasa II a 

              01.02.2022 r. godz.16.00  - Spotkanie w szkole

              Klasa II b 

              03.02.2022r. godz.16.30 - Spotkanie online – MS Teams 

              Klasa III a 

              03.02.2022r. godz. 17.00 - Spotkanie online – MS Teams 

               Klasa III b 

              03.02.2022r. godz. 17.00 - Spotkanie online – MS Teams 

              Klasa IV a 

              31.01.2022 godz.17:00 - Spotkanie online – MS Teams 

              Klasa IV b 

              02.02.2022r. godz. 18.15 - Spotkanie online – MS Teams 

              Klasa V a 

              02.02.2022 godz. 18.30  - Spotkanie online – MS Teams 

              Klasa V b 

              02.02.2022 r. godz. 18.15 -  Spotkanie online MS Teams 

              Klasa VI 

              02.02.2022 godz.17:00 - Spotkanie online – MS Teams 

              Klasa VII a 

              04.02.2022 godz. 16.00 - Spotkanie online - MS Teams 

              Klasa VII b 

              02.02.2022 godz.17:30 - Spotkanie online – MS Teams 

              Klasa VIII a 

              02.02.2022   godz.16.00 - Spotkanie online – MS Teams 

              Klasa VIII b 

              02.02. 2022 godz. 16.00 - Spotkanie w szkole

               

              Zapraszamy

               

               

               

            • Rozkład jazdy autobusów obowiązuje od 01.02.2022

            • p. Kulas Mirosław

               

              6:45 Sitno, 7:05 Cześniki Górne, 7:25 Cześniki Dolne, 7:20 Niewirków,
              7:30 Cześniki Szkoła, opiekun E. Gontarz

              7.25 – Cześniki,7:30 Boży Dar,7:40 Jarosławiec, opiekun E. Gontarz 

               

              Z Jarosławca

              Poniedziałek, Czwartek – 13:30
              Wtorek, Piątek – 12:30
              Środa – 12:40 i 14:20

               

              p. Zbigniew Wójtowicz

              7:10 Horyszów Pol., 7:15 Karp, 7:20 Jarosławiec,  7:25 Jarosławiec Szkoła, opiekun K. Zimek

              7:30 Szopinek, Jarosławiec Reforma, 7:35 Jarosławiec  osiedle,
              7:40 Sachalin,  opiekun K.  Zimek

               

              Z Jarosławca

              Poniedziałek, Czwartek – 13:30
              Wtorek,Piątek – 12:30
              Środa – 12:40 i 14:20

               

            • Informacja

            • Dzień 07 styczeń 2022 roku jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych wg. 11-go rozporządzenia MEN z 20 marca 2020 r. 

              W ww. dniu szkoła, przedszkole i sekretariat będą nieczynne. 

            • Zmiana stawki żywieniowej

            • Zmiana stawki żywieniowej na rok 2022

              Informujemy, że nowym dostawcą posiłków w roku 2022 jest
               „CULINARIA”- Adam Kot

              Wpłaty za dożywianie za miesiąc styczeń rodzice zobowiązani są wpłacić do dnia 05.02.2022 r. na podane konto bankowe

              Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławcu Numer rachunku bankowego(NRB) 27 9644 1046 2004 4600 4581 0003

               w szkole podstawowej stawka dzienna –  10 zł

              w oddziale przedszkolnym stawka dzienna –  11,50 zł

               

              Równocześnie informujemy że zgodnie z ustaleniami, dzieci korzystające z bezpłatnych obiadów (GOPS) w przedszkolu, rodzice zobowiązani są wpłacić za śniadanie i podwieczorek w kwocie 4,50 zł na wyżej podane konto.

            • 24 grudnia szkoła zamknięta.

            • Informujemy, 24 grudnia 2020r. (czwartek) jest dniem wolnym dla pracowników za święto przypadające w sobotę (26.12.2020).

              W związku z powyższym szkoła oraz oddziały przedszkolne będą nieczynne.