• Dzień Bezpiecznego Internetu

     • 8 lutego 2022 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. W ramach tego międzynarodowego święta uczniowie klasy V b uczestniczyli w zajęciach z wychowawcą na temat: "Internet - okno na świat czy zagrożenie?". Ponadto piątoklasiści przygotowali ciekawe plakaty dotyczące zasad bezpiecznego korzystania z sieci. Ósmoklasiści na lekcjach informatyki przygotowali plakaty z wykorzystaniem programu Canva. 

      Dzięki temu z pewnością staną się bardziej świadomymi użytkownikami Internetu.

     • Terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2022/2023

     • Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022, a także terminy składania dokumentów dla kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych, na semestr pierwszy klas I publicznych szkół policealnych, publicznych branżowych szkół II stopnia i publicznych szkół dla dorosłych na terenie województwa lubelskiego.

      Szczegóły tutaj.

     • Pasowanie na Czytelnika

     • Pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej, odbyło się dnia 9 lutego 2022. W tym dniu nastąpiło oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki. Głównym celem uroczystości było zachęcenie dzieci do korzystania z biblioteki szkolnej i rozwijania umiejętności czytania.

      Uczniowie klasy pierwszej zapoznali się z regulaminem biblioteki szkolnej i z jej księgozbiorem. Dzieci dowiedziały się,  jak należy dbać o książki i czego nie wolno robić czytając książkę. Na zakończenie uroczystości najmłodsi czytelnicy z naszej szkoły otrzymali książkę „Pierwsze abecadło” przekazanej przez Instytut Książki w ramach kampanii społecznej „Mała książka - wielki człowiek”.

     • „Zawodowego strzału w 10”

     • Informujemy, że Lubelski Kurator Oświaty w ramach „Zawodowego strzału w 10” podejmuje kolejne działanie służące wsparciu rodziców uczniów klas VIII w zakresie wyboru dalszego etapu kształcenia i procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych pt. „Wspierająca rola rodziców w wyborze drogi kształcenia”. Spotkanie on-line ze specjalistami w tej dziedzinie odbędzie się dnia 9 lutego 2022 r. (środa) o godz. 17.00. Link do spotkania zostanie rodzicom uczniów klas ósmych przekazany przez dziennik elektroniczny.