• Zmiana stawki żywieniowej na rok 2021

• Informujemy, że nowym dostawcą posiłków w roku 2021 jest

Gościniec pod Akacjami”- B. Auguściński S.K.A

Wpłaty za dożywianie za miesiąc styczeń rodzice zobowiązani są wpłacić do dnia 05.02.2021 r. na podane konto bankowe:  Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławcu Numer rachunku bankowego(NRB) 27 9644 1046 2004 4600 4581 0003

szkole podstawowej stawka dzienna –  6,40 zł

w oddziale przedszkolnym stawka dzienna –  7,20 zł

śniadanie – 2,00 zł

podwieczorek – 1,20 zł

obiad dwudaniowy – 4,00 zł

Równocześnie informujemy że zgodnie z ustaleniami, dzieci korzystające z bezpłatnych obiadów (GOPS) w przedszkolu, rodzice zobowiązani są wpłacić za śniadanie i podwieczorek w kwocie 3,20 zł na wyżej podane konto.

• Informacja

• Od poniedziałku 18 stycznia uczniowie klas 1-3 wracają do szkoły i podejmują naukę w systemie stacjonarnym.

Organizacja zajęć przebiegać będzie zgodnie z wytycznymi MEiN, MZ i GIS.

Prosimy o przestrzeganie wszystkich procedur dotyczących bezpieczeństwa.

Zajęcia odbywają się według  obowiązującego od października  planu zajęć. Wszystkie  zaczynają się od godziny 8:00.

W celu ograniczenia liczby wchodzących głównym wejściem do szkoły klasy 3 zapraszamy do wejścia od strony sali gimnastycznej , tam również będą mogły się przebrać i pozostawić obuwie.

Od poniedziałku rusza również stołówka szkolna i świetlica.

Uczniów klas 8 zapraszamy do korzystania z konsultacji.

Obiady dostarcza "Gościniec pod Akacjami" - B. Auguściński.

Cena obiadów w szkole podstawowej 6 zł 40 gr

oddziały przedszkolne - 7 zł 20 gr