• Centrum Informacji i Wiedzy

• Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa

W ramach projektu powstało Centrum Informacji i Wiedzy.

Program

1. Centrum Informacji i Widzy jako miejsce wymiany kontaktów, wiedzy i doświadczeń między szkołami.

2. Koordynacja w ramach Centrum Informacji i Wiedzy wspólnie podjętych inicjatyw na polu poznania i archiwizowania obiektów stanowiących bogactwo przyrodnicze i kulturowe regionu.

3. Gromadzenie, opracowywanie i udostępnianie przez Centrum Informacji i Wiedzy zbiorowych dokonań uczniów w postaci baz danych, prezentacji multimedialnej, folderów.

4. Inicjowanie wśród uczniów postaw podnoszenia rangi własnej okolicy i promocja jej niepowtarzalnych walorów poprzez uczestnictwo w zajęciach Centrum Informacji i Wiedzy.

Regulamin udostępniania zasobów

1. Zasoby Centrum Informacji i Wiedzy dostępne są wszystkim zainteresowanym, a w szczególności uczniom Szkoły Podstawowej w Jarosławcu, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym pracującym w szkole.

2. Zasoby Centrum Informacji i Wiedzy dostępne są również na stronie
          Internetowej Szkoły